0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
France
Ligue 1
Montpellier Hsc
۲
۱
Olympique Lyonnais
Finished
۲۳:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Qualification
PAOK Thessaloniki
۲
۱
SL Benfica
Finished
۲۲:۳۰
KAA Gent
۲
۱
SK Rapid Wien
Finished
۲۳:۰۰
FC Dynamo Kiev
۲
۰
AZ Alkmaar
Finished
۲۱:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group C
Persepolis FC
۱
۰
AL Taawoun FC
Finished
۲۲:۳۰
AL Duhail SC
۲
۱
Sharjah FC
Finished
۱۹:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie
Almere City FC
۳
۰
TOP Oss
Finished
۲۱:۱۵
FC Volendam
۱
۳
NEC Nijmegen
Finished
۲۳:۳۰
England
EFL Cup
Reading FC
۰
۱
Luton Town
Finished
۲۱:۳۰
Bradford City
۰
۵
Lincoln City
Finished
۲۲:۳۰
Gillingham FC
۱
۱
Coventry City
Finished
۲۱:۳۰
Middlesbrough FC
۰
۲
Barnsley FC
Finished
۲۱:۳۰
Millwall FC
۳
۱
Cheltenham Town
Finished
۲۱:۳۰
Derby County
۱
۲
Preston North End
Finished
۲۲:۰۰
Newport County
۱
۰
Cambridge United
Finished
۲۲:۳۰
Oxford United
۱
۱
Watford FC
Finished
۲۲:۳۰
Fleetwood Town
۲
۱
Port Vale
Finished
۲۲:۳۰
West Ham United FC
۳
۰
Charlton Athletic
Finished
۲۳:۰۰
Newcastle United FC
۱
۰
Blackburn Rovers
Finished
۲۳:۰۰
AFC Bournemouth
۰
۰
Crystal Palace FC
Finished
۲۳:۱۵
Burton Albion
۱
۳
Aston Villa FC
Finished
۲۳:۱۵
Rochdale AFC
۰
۲
Sheffield Wednesday
Finished
۲۳:۱۵
Leyton Orient FC
۳
۲
Plymouth Argyle
Finished
۲۳:۱۵
Morecambe FC
۱
۰
Oldham Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Egypt
لیگ برتر
Ismaily SC
۱
۱
Al-Mokawloon Al-Arab
Finished
۲۳:۰۰
Misr Lel Makasa
۳
۰
FC Masr
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
AFC Champions League, Group D
AL Ain FC
۳
۳
Al-Sadd
Finished
۱۹:۳۰
Foolad Mobarakeh Sepahan SC
۰
۲
AL Nassr FC
Finished
۲۲:۳۰
China
Chinese Super League
Hebei China Fortune
۳
۳
Beijing Guoan FC
Finished
۱۶:۳۰
Wuhan Zall FC
۱
۲
Shanghai Sipg
Finished
۱۴:۳۰
Wales
لیگ برتر
Cardiff Metropolitan University FC
۰
۰
Haverfordwest County
Finished
۲۳:۱۵
Penybont
۱
۱
Aberystwyth Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Newtown AFC
۲
۳
Caernarfon Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Cefn Druids AFC
-
-
Flint Town United FC
Cancelled
۲۳:۱۵
International Clubs
Club Friendly Games
FC Inter Milano
۵
۰
FC Lugano
Finished
۱۹:۳۰
Dundela FC
۱
۱
Glenavon FC
Finished
۲۳:۱۵
US Pergolettese 1932
۰
۳
Atalanta BC U19
Finished
۱۹:۳۰
Norway
1st Division
Tromsoe IL
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Superettan
Osters IF
۱
۰
Trelleborgs FF
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۳
۰
Hobro IK
Finished
۲۱:۳۰
Hvidovre IF
۰
۳
FC Helsingoer
Finished
۲۱:۰۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Danubio FC
-
-
Plaza Colonia Reserve
Cancelled
۲۲:۳۰
Defensor Sporting
-
-
Progreso
Cancelled
۲۲:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
TJ Mladost Kalsa
۱
۲
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۸:۳۰
FK Slavia Staskov
۳
۴
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۸:۳۰
MSK Hurbanovo
۰
۲
MFK Skalica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Odeva Lipany
۰
۴
MFK Ruzomberok
Finished
۱۸:۳۰
SK Surany
۱
۴
FC Stk 1914 Samorin
Finished
۱۷:۰۰
TJ Rovinka
۳
۲
FK Senica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Bela
۱
۰
FK Poprad
Finished
۱۸:۳۰
MSK Kysucke Nove Mesto
-
-
FC Petrzalka 1898
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Curico Unido
۲
۱
Coquimbo Unido
Finished
۲۳:۳۰
Deportes La Serena
۰
۱
Universidad De Concepcion
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SAK 1914 Salzburg
۰
۴
USK Anif
Finished
۲۱:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۲
۰
TSV ST Johann
Finished
۲۱:۳۰
SK Bischofshofen
۱
۲
SV Kuchl
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
TSV Schott Mainz
۳
۰
FC 08 Homburg-Saar
Finished
۲۲:۰۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۳
۳
Hessen Kassel
Finished
۲۱:۳۰
FC Bayern Alzenau 1920
-
-
Fc-Astoria Walldorf
Cancelled
۲۰:۰۰
Fc-Astoria Walldorf
۲
۲
FC Bayern Alzenau 1920
Finished
۲۱:۳۰
FK 03 Pirmasens
۰
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۲۱:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۱
۴
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SV Telfs
۴
۴
WSG Tirol Amateure
Finished
۲۲:۳۰
SV Hall
-
-
SVG Reichenau
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Kufstein
۰
۲
FC Kitzbühel
Finished
۲۱:۳۰
FC Wacker Innsbruck II
۰
۴
SC Imst 1933
Finished
۲۲:۰۰
Korea Republic
K-League 1
Gwangju FC
۰
۱
Sangju Sangmu Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۱
Ulsan Hyundai FC
Finished
۱۴:۳۰
Simulated Reality League
Copa Libertadores SRL
Santos Srl
۲
۱
Olimpia Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Colo Colo Srl
۲
۰
Penarol Montevideo Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Jorge Wilstermann Srl
۱
۱
Athletico PR Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Binacional Srl
۰
۱
LDU Quito Srl
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Parana Clube PR
۲
۰
CR Brasil AL
Finished
۰۳:۳۰
EC Juventude RS
۱
۱
EC Vitoria BA
Finished
۰۳:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۲
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۲۲:۰۰
Wiener Sport-Club
۲
۱
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۲۲:۰۰
1. Wiener Neustadter SC
۲
۰
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
۲۲:۰۰
Norway Amateur
U19 Interkrets
Trauma U19
-
-
Express IL U19
Cancelled
۲۲:۰۰
Austria Amateur
Landesliga Steiermark
SV Lebring
-
-
SC Furstenfeld
Cancelled
۲۱:۳۰
FC Gamlitz
-
-
SV Liezen
Cancelled
۲۱:۳۰
USV Mettersdorf
-
-
SV Wildon
Cancelled
۲۱:۳۰
Ilzer SV
-
-
SV Frauental
Cancelled
۲۱:۳۰
Austria Amateur
Wiener Stadtliga
First Vienna FC
-
-
SV Post Vienna
Cancelled
۲۱:۳۰
Australia
U20 Western Australian Premier League
Perth Glory FC
-
-
Rockingham City
Finished
۱۶:۳۰
Floreat Athena FC
-
-
ECU Joondalup SC
Finished
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Union Vocklamarkt
۴
۱
SC Weiz
Finished
۲۱:۳۰
Deutschlandsberger SC
۰
۳
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
Israel
U19 State Cup
FC Bnei Raanana
-
-
Ihud Bnei Baqa
Abandoned
۲۱:۱۵
Maccabi Irony Qiryat Ata
-
-
SC Pardes Hana Karkur
Cancelled
۲۱:۴۵
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
EIF Akademi
-
-
FC Pohu
Cancelled
۲۱:۰۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
-
-
JK Sillamae Kalev
Cancelled
۲۰:۳۰
Russia
ITF Belgium 01A, Women Doubles
FK Dynamo-Makhachkala
-
-
UOR Dagestan
Cancelled
۱۹:۳۰
Russia
Saint-Petersburg U21 Championship
Sh N2 Vo Zvezda U21
-
-
Neva U21
Finished
۱۹:۳۰
SSh Vyborzhanin-Gorod
-
-
Sdyushor Zenit St. Petersburg
Cancelled
۱۹:۴۵
Izhorets Inkon U21
-
-
Kolomyagi (Sh 357) U21
Finished
۲۰:۳۰
Shor N1 Moskovskogo Rayona
-
-
Almaz Antey U21
Cancelled
۲۰:۴۵
Bulgaria
Elite U19
CSKA Sofia
-
-
FC Tsarsko Selo Sofia U19
Finished
۱۸:۳۰
South Africa
Premier League, Relegation/Promotion
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
۱
۵
Ajax Cape Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
West State League Premier Division U20
Stirling Lions SC
-
-
Subiaco AFC
Cancelled
۱۶:۳۰
Mexico
Liga MX, Apertura
CF Pachuca
۱
۱
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Singapore
لیگ برتر
Albirex Niigata Singapore FC
-
-
Young Lions FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane City
-
-
Redlands United FC
Finished
۱۵:۰۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Montpellier Hsc Srl
۰
۱
Olympique Lyonnais Srl
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Russia
Moscow Championship
Ssh 75/2
-
-
Ssh-4 Legion
Cancelled
۱۴:۳۰
Trudovye Reservy-2
-
-
Kuntsevo
Cancelled
۱۶:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Souths United FC
-
-
Southside Eagles
Finished
۱۳:۴۵
Mitchelton FC
-
-
Western Pride FC
Finished
۱۴:۰۰
Slovakia
ATP Challenger Rome, Italy Men Double
1. FC Tatran Presov
-
-
1.fk Svidník
Finished
۱۳:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
-
-
Bali United FC
Cancelled
۱۳:۰۰
Persipura Jayapura
-
-
PSS Sleman
Cancelled
۱۳:۰۰
Pusamania Borneo FC
-
-
PSM Makassar
Cancelled
۱۶:۰۰
Persija Jakarta
-
-
Persita Tangerang
Cancelled
۱۶:۰۰
Simulated Reality League
China Super League SRL
Wuhan Zall FC Srl
۱
۳
Shanghai Sipg Srl
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Hebei China Fortune Srl
۱
۵
Beijing Guoan FC Srl
بازی شروع نشده است
۱۱:۳۰
Electronic Leagues
Liga Pro
EZ1 EZ1D 11
-
-
CFC Catalonia FC
Cancelled
۱۱:۲۵
PSG Shemyakin Onze
-
-
CFC Catalonia FC
Cancelled
۱۲:۱۵
Fin Fints
-
-
EZ1 EZ1D 11
Cancelled
۱۲:۴۰
Fin Fints
-
-
PSG Shemyakin Onze
Cancelled
۱۳:۳۰
PSG Shemyakin Onze
-
-
EZ1 EZ1D 11
Cancelled
۱۴:۲۰
CFC Catalonia FC
-
-
Fin Fints
Cancelled
۱۴:۴۵
Simulated Reality League
K-League 1 SRL
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
۱
۰
Ulsan Hyundai FC (SRL)
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Gwangju FC (SRL)
۲
۱
Sangju Sangmu Phoenix (SRL)
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Chile
Primera B
AC Barnechea
۳
۳
CD Deportes Valdivia
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Group A
Manaus FC AM
۱
۱
Treze FC PB
Finished
۰۱:۳۰
EC Jacuipense BA
۰
۰
Ferroviario AC CE
Finished
۰۳:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera A, First stage
Orense SC
۱
۲
CSD Macara
Finished
۰۱:۰۰
Peru
Primera Division, Apertura
Carlos Mannucci
۰
۲
Atlético Grau
Finished
۰۱:۰۰
Club Sportivo Cienciano
۰
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Glentoran FC
-
-
Ards FC
Cancelled
۲۳:۱۵